Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy…..

- Ryszard Kapuściński

Wielu z Was zna już naszą historię, a pozostałym postaramy się ją przybliżyć w kolejnych „wejściach antenowych”. Od samego początku towarzyszy nam motyw podróżowania. To właśnie on sprawił, że nasze drogi spotkały się pewnego dnia, a każda następna wspólna przygoda coraz bardziej nas zbliżała. Po blisko 2 latach znajomości, wspólnie przebytych ponad 30 000 km, rocznym pobycie w Norwegii i wielu niezwykłych i niesamowitych chwilach postanowiliśmy, że nasza podróż stanie się początkiem wspólnej Podróży przez Życie.

20140730-101131.jpg

Od 20 września 2014 od godziny 16:00 (z groszami), kolejne przygody przeżywać będziemy już jako Państwo Wilczkowie !!!

Wszystkich Drogich nam członków rodziny, przyjaciół, znajomych zapewniamy, że największą radość sprawi nam Wasza jak najliczniejsza obecność podczas tej jakże ważnej dla nas uroczystości – ślubu.

Nasze dalsze plany pozostają niezmienne i już 3 tygodnie po weselu wyruszamy w podróż dookoła świata!!! Nawet dla nas brzmi to niesamowicie nierealnie… trudno uwierzyć, że tak duże marzenia czasem się spełniają. Na początku października wyruszamy w 1,5 roczną podróż w świat. Chcemy poznać ludzi, kultury, zwyczaje, codzienne życie, kuchnię i sami jeszcze nie wiemy co, na wszystkich kontynentach i szerokościach geograficznych.

Nasz pierwszy „wspólny dom” znajdował się będzie w plecaku, a wszelkie plany związane będą głównie z kolejnymi etapami podróży. Jeśli zatem planujecie dla nas jakieś podarunki, prosimy aby ograniczyć się do rzeczy drobnych, symbolicznych – coś co przetrwa okres naszej nieobecności i pozwoli nam się tym cieszyć, niezależnie od tego, gdzie nasze dalsze przygody nas zawiodą :) Oczywiście będzie nam równie miło, jeśli podarujecie nam coś innego, z czego będziemy mogli cieszyć się w podróży… ;)

Wiemy również, że tradycją jest wręczanie kwiatów państwu młodym. My chcielibyśmy zaproponować, aby równowartością kwot wesprzeć tworzoną przez nas elektroniczną biblioteczkę e-przewodników, z których zamierzamy korzystać w podróży. Skarbonkę znajdziecie w rękach jednego z naszych ślubnych pomocników. Każdy z Was w przyszłości, będzie mógł z tej biblioteczki skorzystać, do czego serdecznie zachęcamy :)

Jeśli chcecie wiedzieć co u nas, zapraszamy do śledzenia tego bloga, na którym chcemy dzielić się z Wami przygodami i obserwacjami z podróży.

Zanim ją rozpoczniemy, czekamy na spotkanie z Wami!
Do zobaczenia 20 września 2014 roku. Startujemy o 16:00!

Marta & Łukasz

20140730-101752.jpg

One thought on “Największa podróż właśnie się rozpoczyna – weselimy się!

  1. Stawimy się bezsprzecznie, bez wyjątku, z nutką zazdrości ;)

    Na relacje z podróży czekam z niecierpliwością!
    Może kiedyś wybierzemy się Waszym tropem?!

    Do zobaczenia!!!

    Kasia&Grześ

Comments are closed.